HAKKIMIZDA

İSKİLİP Halı Yıkama olarak amacımız; sizlere modern,güvenilir,profesyonel çalışan,sistemli, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir işletmecilik ile Halı yıkama , Koltuk Yıkama ,Stor perde ,Yorgan ve Battaniye yıkama  hizmetleri sunmaktır.

Bu amaçla farkımızı sizlere sunabilmek için en son teknolojiyle üretilmiş Tam Otomatik Makinaları, deneyimli kadromuz ve kaliteli halı şampuanlarımız ile,iskilipte’de 1000 m2 iç 1000 m2 dış olmak üzere iş yerimizde , ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

Halı yıkatmada ilk tercihinizn  İSKİLİP Halı Yıkama fabrikası gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır. Size bir telefon kadar yakınız.

İSKİLİP halı yıkama işinin ciddiyetinin ve öneminin her daim farkında oldu ve olmaya da devam edecek zira halı yıkama işi ciddiyet, itina ve titizlik isteyen bir iştir maalesef ki günümüzde bu işin ciddiyetini bilmez kişiler hiç sağlıklı olmayan bir şekilde oto yıkamalarda halı yıkama hizmeti vermektedir. Bu konuda halılarını yıkatacak tüketicileri önem ile uyarıyoruz. Halı yıkama işinde titizlik ve itinanın önemi kadar halı yıkanacak tesisin düzeni ve halı yıkama ustalarının tecrübeleride çok önemlidir. Bize gelen müşterilerimiz çoğu bir takım firmalardan ağzı yanan ve mağdur olan müşterilerdi ama şükürler olsun ki bu zamana kadar mutsuz ettiğimiz bir müşterimiz olmadı. Bu başarının kaynağının en önemli etkenlerinden birisi ise firmamız halı yıkama ustalarını seçerken çok titiz davranmaktadır. İşinde profesyonel uzman halı yıkama ustaları ile çalışmaktayız. Firmamız gerek tesisi ile gerekse uzman kadrosu ile halı yıkama sektöründe en iyisini garanti eder.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

HALI YIKAMA (İSKİLİP-BAYAT-UĞURLUDAĞ -OĞUZLAR)
531 23 24
0543 531 23 24
0542 475 45 47
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ