HİZMETLERİMİZ

HALI YIKAMA

İSKİLİP halı yıkama diğer halı yıkama firmalarından farklı olarak gerçek halı yıkama temizliği yapan bir firmadır.  halı yıkama denilince aklan gelen ilk firma İSKİLİP halı yıkamadır.

Bizi tercih edenler hijyenik koşullarda halılarının yıkandıklarını ve ücretsiz ve hızlı servis imkânına sahip olduklarını biliyorlar. Karabük’te halı yıkama olarak yıkama işlemleri profesyonel bir çalışma sonucunda gerçekleşmektedir. Halı yıkama şampuanı olarak da bitki özlü kimyasal içermeyen halı yıkama şampuanları kullanmaktayız. Şampuan bir halının ne kadar temiz yıkandığının da göstergesidir.

HALI YIKAMA (İSKİLİP-BAYAT-UĞURLUDAĞ -OĞUZLAR)
531 23 24
0542 531 23 24
0542 475 45 47
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ

KOLTUK YIKAMA

Genel olarak yapılan bir hata kirlenen koltukları bezle silip temizlemeye çalışmaktır. Bezle silerek temizlenmeye çalışılan koltuk her ne kadar ilk başta temiz gibi gözükse de aslında tek yapılan kiri koltuğun içine gömmektir. Dolayısıyla aynı kir tekrar ortaya çıkabilmekle birlikte hijyen konusunda da yeterli değildir.
İSKİLİP Temizlik koltuklarınızı son teknoloji koltuk yıkama makineleriyle YERİNDE yıkar. Kullandığımız koltuk yıkama makineleri temiz suyu tazyikle püskürtüp aynı anda kuvvetli vakumla çekerek kiri söker alır. 4 Saat içinde bir takım koltuğunuz yeni gibi tertemiz olur.

Kısa Sürede Etkili Temizlik Yapılır Vakum Yöntemi Kiri Söker Alır
Hijyeniktir, Silme Yöntemindeki Gibi Kiri Koltuğun İçine Gömmez

HALI YIKAMA (İSKİLİP-BAYAT-UĞURLUDAĞ -OĞUZLAR)
531 23 24
0542 531 23 24
0542 475 45 47
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ

ZEBRA VE STOR PERDE YIKAMA

Stor Perde Yıkama hizmeti ile de size kolaylık sağlıyoruz. Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz aksesuarlarından olan stor perde modelleri, son zamanlarda oldukça moda olmuş durumdadır. Gerek kulanım kolaylığı gerek pratikliği ile yuvamızın estetik görünümüne de değer katmaktadır. Birbirinden şık ve sade çeşitleri ile stor perdelerin temizliği ise normal perdelere göre daha zordur. Daha zahmetlidir. Kırışmamasına özen gösterilmelidir.

Diğer perde türleri gibi çamaşır makinelerinde yıkanamayan stor perdelerin yıkanmasında oldukça dikkatli olunmalıdır. Evinizi güzelleştirmek için seçtiğiniz perdelerin, stor perde yıkama işlemleri itina ile yapılması gereken bir işlemdir. Aksi halde geri dönülemez problemler yaşanabilmektedir. İSKİLİP Halı Yıkamaolarak stor perde yıkama hizmetimiz ile de siz değerli ev hanımlarının ev işlerindeki yükünü azaltmayı hedefliyoruz. Stor perde yıkama fiyatları ve hizmetlerimizle ilgili bizi arayabilirsiniz.

HALI YIKAMA (İSKİLİP-BAYAT-UĞURLUDAĞ -OĞUZLAR)
531 23 24
0542 531 23 24
0542 475 45 47
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ

Battaniye ve yorgan yıkama işleminde lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o denli  önemlidir. Fakat yün yorgan yıkama işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Yün yorganların temizlenmesi diğer elyaf tarzı yorganlardan çok farklıdır.

Elyaf yorganları makinelerde yıkayabilirsiniz, fakat yün yorganlar makinelerde ıslak sıcak yıkama ve kimyasallara maruz kaldığında mutlaka çekme yapacak ve bozulmalar, sarı sarı lekeler dışa vuracaktır. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra kuru temizleme işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır.

Her yorgan halı kendi kumaş yapısına, dolgu yapısına ve dokuma tekniğine göre farklı programla yıkanır. Cins tespiti, yorganın hangi programla yıkanacağının belirlenmesi açısından önemlidir ve bu tespit sırasında yün yorgan olarak tespit edilmiş yorganlar aşağıdaki kurallar çerçevesinde yıkanır.

Yün yorgan yıkama işleminde yıkama suyu sıcaklığı 25°C üzerine çıkmamalıdır. Yün yorganlar dolgu malzemesinin hassas oluşu sebebi ile sebebi ile özel temizleme ürünleri ile yıkanabilir.

Yıkanma aşamasında keçeleşmenin önüne geçmek için Yün yorgan yıkama işleminde yorgan fazla hırpalanmadan ağır hareketlerle yıkanmalıdır. Kumaş yapısı renkli ise etkili leke çıkarma ürünlerinin kullanımı Yün Yorgana zarar verebilir.

Bu durumda lekelere müdahale için kullanılacak ürünler özenle seçilmeli, leke çıkarma işlemi dikkatle yapılmalıdır. Kumaş yapısı renkli değil ise her türlü leke çıkarıcı ürün kullanımı mümkündür ve lekeler üzerinde sonuç alma olasılığı yüksektir.

HALI YIKAMA (İSKİLİP-BAYAT-UĞURLUDAĞ -OĞUZLAR)
531 23 24
0542 531 23 24
0542 475 45 47
SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ